"Patch panel unshielded 19"", 1U, CAT6A RJ45, modular type, 24 ports"
Code:
RN6APPU24
Code:
RN6APPU24
| Mounting method | 482.6 mm (19 inch) mounting |
| Colour | Black |
| Screened | No |
| Suitable for number of connectors | 24 |
| Category | 6A (IEC) |
| Type of connector | RJ45 8(8) |
| Number of height units | 1 |
| Number of buses/couplings | 24 |
| Connection type | 110 |
| Product type | Patch-panel |
| System category | CAT 6A |
| Color | Black |
| System type | unshielded |
| Number of ports | 24 |
| Height | 1U |
| Patch Panel Type | UTP |
| Type framework panel | modular panel |