| Mounting method | Plug-in |
| Colour | White |
| Width, mm | 5 |
| Model | Roller shape |
| Imprint | None |
| Type | Thin-walled |
| Length, mm | 32 |
| Material | Plastic |
| Cable diameter, mm | 1...3.2 |
| With label space | Yes |
| Transparent | No |
| Toothing | None |
| Product type | Marking materials for printer MarkTR |
| Application | Wire and cable markers |
| Color | White |
| Length | 32 mm |
| Height | 5 mm |
| Cable OD | 1…3 mm |
| Mounting type | Feed-trough |
| Labels per roll | 4000 |
| Material | PVC |
| от -25°С до +60°С | –60°С … +150°С |