Wall mounting bracket TM, L500, INOX 304
Code:
IBMM1050C
Code:
IBMM1050C
| Model | Face out bracket overhead |
| Material | Stainless steel |
| Tray mounting | Screwable |
| Material quality | Stainless steel |
| Surface protection | Untreated |
| Suitable for cable management system height, mm | 100 |
| Suitable for cable management system width, mm | 500...500 |
| Product type | Fittings |
| Material | Stainless steel AISI 304 |
| Length | 596 mm |
| Maximum width of tray | 500 mm |
| Thickness | 2.0 mm |