No name
Code:
IBSD4122C
Code:
IBSD4122C
| Colour | Light grey |
| Width, mm | 41 |
| Model | Pendant bar |
| Height, mm | 41 |
| Diameter, mm | 10.5 |
| Material quality | Stainless steel |
| Length, mm | 2200 |
| Material | Steel |
| Thread size (metric) | 10 |
| Surface protection | Bare |
| Product type | Mounting rails |
| Material | Stainless steel AISI 304 |
| Maximum width of tray | 2200 mm |
| Thickness | 2.5 mm |
| Length | 2200 mm |