Tray Perforated 100х50 L 3000, GRP
Code:
GPS30510R
Code:
GPS30510R
| Colour | Grey |
| Width, mm | 100 |
| Model | Without connector |
| Height, mm | 50 |
| Surface protection | Untreated |
| Material thickness, mm | 3 |
| Side wall perforation | Yes |
| Material quality | GRP (Glass fiber reinforced plastic) |
| Length, mm | 3000 |
| Material | GRP (Glass fiber reinforced plastic) |
| Mounting perforation in bottom | Yes |
| Useful cross section, mm² | 5000 |
| NATO-mounting holes | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Perforated straight elements |
| Length | 3000 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 50 mm |
| Material | Fiberglass |
| Type | Fiberglass trays - " G5 Combitech" |