| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Material quality | Steel galvanised |
| Width (big), mm | 500 |
| Width (small), mm | 500 |
| Material | Steel |
| Cable tray height, mm | 100 |
| Product type | Mounting accessories |
| Type of accessories | Mounting accessories |
| Material | Pre-galvanized |
| Thickness | 1.0 mm |
| Width | 500 mm |
| Height | 100 mm |