| Material thickness, mm | 0.8 |
| Deflection (angle) | Adjustable |
| Material quality | Stainless steel |
| Material | Steel |
| Cable tray width, mm | 75 |
| Cable tray height, mm | 50 |
| Model | Without connector |
| Change of direction | Horizontal |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Product type | Accessories |
| Material | Stainless steel AISI 304 |
| Height | 50 mm |
| Width | 75 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Type of accessories | Horizontal variable angle angle CPO 0-45 |