Variable angle elbow CPO 0-45° 400x30, thickness 0,8 mm, stainless steel AISI 304
Code:
ISVL340C
Code:
ISVL340C
| Material thickness, mm | 0.8 |
| Deflection (angle) | Adjustable |
| Material quality | Stainless steel |
| Material | Steel |
| Cable tray width, mm | 400 |
| Cable tray height, mm | 30 |
| Model | Without connector |
| Change of direction | Horizontal |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Product type | Accessories |
| Material | Stainless steel AISI 304 |
| Height | 30 mm |
| Width | 400 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Type of accessories | Horizontal variable angle angle CPO 0-45 |