Cover for internal vertical angle 90°, b. 50, thickness 0,8 mm, stainless steel AISI 304
Code:
IKSIL1005C
Code:
IKSIL1005C
| Width, mm | 50 |
| Material quality | Stainless steel |
| Material | Stainless steel |
| Type of fastening | Screw-on |
| Product type | Covers for accessories |
| Material | Stainless steel AISI 304 |
| Width | 50 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Height | 100 mm |
| Type of accessories | Cover for 90º vertical inner bend |