Vertical sheet elbow (inside) 45 R600 Height 80 mm Wide 400mm, zinc lamellar coating
Code:
USIC684ZL
Code:
USIC684ZL
| Model | Without connector |
| Surface protection | Zinc lamellar coating |
| Deflection (angle) | 45° |
| Material | Steel |
| Inner radius, mm | 600 |
| Cable tray width, mm | 400 |
| Cable tray height, mm | 80 |
| Change of direction | Vertically rising |
| Material quality | Steel |
| Product type | Accessories |
| Type of accessories | 45º vertical inner bend |
| Height | 80 mm |
| Side rail thickness | 1.5 mm |
| Material | Zinc-lamellated steel |
| Width | 400 mm |
| 19 мм | 600 mm |