Sheet tray 200x600, side rail thickness 2 mm, L 6 m zinc lamellar coating
Code:
USH626ZL
Code:
USH626ZL
| Colour | Grey |
| Width, mm | 600 |
| Model | Without connector |
| Height, mm | 200 |
| Surface protection | Continuously galvanized zinc-aluminium |
| Material thickness, mm | 2 |
| Side wall perforation | Yes |
| Material quality | Steel |
| Length, mm | 6000 |
| Material | Steel |
| Mounting perforation in bottom | Yes |
| Useful cross section, mm² | 108000 |
| NATO-mounting holes | Yes |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Perforated straight elements |
| Height | 200 mm |
| Width | 600 mm |
| Material | Zinc-lamellated steel |
| Side rail thickness | 2 mm |
| Type | Heavy metal trays - " U5 Combitech" |
| Length | 6000 mm |