Sheet tray non-perforated 150х200, side rail thickness 1,5 mm, L 3 m ZL
Code:
UNM352ZL
Code:
UNM352ZL
| Colour | Grey |
| Width, mm | 200 |
| Model | Without connector |
| Height, mm | 150 |
| Surface protection | Continuously galvanized zinc-aluminium |
| Material thickness, mm | 1.5 |
| Side wall perforation | Yes |
| Material quality | Steel |
| Length, mm | 3000 |
| Material | Steel |
| Mounting perforation in bottom | No |
| Useful cross section, mm² | 26000 |
| NATO-mounting holes | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Non perforated straight elements |
| Type | Heavy metal trays - " U5 Combitech" |
| Height | 150 mm |
| Side rail thickness | 1.5 mm |
| Length | 3000 mm |
| Material | Zinc-lamellated steel |
| Width | 200 mm |