Cover for 400mm 45Deg Horizontal Bend, 900Radius, DKC U5, H100, HDG, Ladder
Code:
SUKC904HDZ
Code:
SUKC904HDZ
| Colour | Light grey |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Material quality | Steel |
| Material | Steel |
| Type of fastening | Cover clamp |
| Product type | Cover for system accessories |
| Type of accessories | Cover for 45º Horizontal bend |
| Height | 100 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Material | Hot-dip galvanized |
| Width | 400 mm |
| 19 мм | 900 mm |