Sheet tray non-perforated 80х500, side rail thickness 2 mm, L 6 m, hot-dip galvanized
Code:
UNH685HDZ
Code:
UNH685HDZ
| Colour | Grey |
| Width, mm | 500 |
| Model | Without connector |
| Height, mm | 80 |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Material thickness, mm | 2 |
| Side wall perforation | Yes |
| Material quality | Steel |
| Length, mm | 6000 |
| Material | Steel |
| Mounting perforation in bottom | No |
| Useful cross section, mm² | 30000 |
| NATO-mounting holes | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Non perforated straight elements |
| Type | Heavy metal trays - " U5 Combitech" |
| Height | 80 mm |
| Side rail thickness | 2.0 mm |
| Length | 6000 mm |
| Material | Hot-dip galvanized |
| Width | 500 mm |