| Colour | Light grey |
| Width, mm | 100 |
| Surface protection | Other |
| Material quality | Stainless steel |
| Material | Steel |
| Wide span model | No |
| Suitable for circuit integrity | No |
| Height side joist, mm | 80 |
| Product type | Reduction |
| Type of accessories | Reduction |
| Material | Stainless steel AISI 304 |
| Width | 100 mm |
| Height | 80 mm |
| Thickness | 1.2 mm |