| Outer pipe diameter, mm | 1120...1120 |
| Surface protection | Galvanic/electrolytic zinc plated |
| Material | Steel |
| Material | Pre-galvanized |
| Connecting nut thread | Without nut |
| Width | 25 mm |
| Pipe diameter | 1200 mm |
| Thickness | 1,5 mm |
| Type | Clamp |
| Outer pipe diameter, mm | 1120...1120 |
| Surface protection | Galvanic/electrolytic zinc plated |
| Material | Steel |
| Material | Pre-galvanized |
| Connecting nut thread | Without nut |
| Width | 25 mm |
| Pipe diameter | 1200 mm |
| Thickness | 1,5 mm |
| Type | Clamp |