| Width, mm | 50 |
| Thickness, mm | 5 |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Material | Steel |
| Product type | Strip |
| Material | hot dip galvanized steel |
| Type of conductor | flat |
| Width | 50 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Thickness of zinc coating | 55 µm |
| Application area | Conductors |
| Width, mm | 50 |
| Thickness, mm | 5 |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Material | Steel |
| Product type | Strip |
| Material | hot dip galvanized steel |
| Type of conductor | flat |
| Width | 50 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Thickness of zinc coating | 55 µm |
| Application area | Conductors |