| Colour | Grey |
| Width, mm | 400 |
| Model | Integrated connector |
| Height, mm | 80 |
| Surface protection | Untreated |
| Material thickness, mm | 1 |
| Side wall perforation | No |
| Length, mm | 3000 |
| Material | Stainless steel |
| Mounting perforation in bottom | Yes |
| Useful cross section, mm² | 31500 |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Material quality | Stainless steel V2A |
| Product type | Perforated straight elements |
| Type | Metal sheet trays - " S5 Combitech" |
| Height | 80 mm |
| Length | 3000 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Material | Stainless steel AISI 304 |
| Width | 400 mm |