CS 90 internal vertical angle 80x200, 1,5 mm, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts)
Code:
SIM820K
Code:
SIM820K
| Model | Included connector |
| Material thickness, mm | 1.5 |
| Deflection (angle) | 90° |
| Material quality | Steel |
| Material | Steel |
| Cable tray width, mm | 200 |
| Cable tray height, mm | 80 |
| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Change of direction | Vertically rising |
| With cover | No |
| Bend model | Smooth bend |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | 90º vertical inner bend |
| Height | 80 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 200 mm |