| Width, mm | 150 |
| Model | Integrated connector |
| Height, mm | 50 |
| RAL-number | 9010 |
| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Material thickness, mm | 0.7 |
| Material quality | Steel |
| Length, mm | 2000 |
| Material | Steel |
| Mounting perforation in bottom | Yes |
| Useful cross section, mm² | 7400 |
| Product type | Perforated straight elements |
| Type | Metal sheet trays - " S5 Combitech" |
| Height | 50 mm |
| Length | 2000 mm |
| Thickness | 0.7 mm |
| Material | Paint coating |
| Width | 150 mm |