Non Perforated Straight Element 600х100 L3000, hot-dip galvanized steel
Code:
35107HDZ
Code:
35107HDZ
| Colour | Grey |
| Width, mm | 600 |
| Model | Integrated connector |
| Height, mm | 100 |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Material thickness, mm | 1 |
| Side wall perforation | No |
| Material quality | Steel |
| Length, mm | 3000 |
| Material | Steel |
| Mounting perforation in bottom | No |
| Useful cross section, mm² | 60000 |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Non perforated straight elements |
| Type | Metal sheet trays - " S5 Combitech" |
| Height | 100 mm |
| Length | 3000 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Material | Hot-dip galvanized |
| Width | 600 mm |