Vertical bend 100х200, hot-dip galvanized
Code:
LE1002HDZ
Code:
LE1002HDZ
| Colour | Light grey |
| Model | Without connector |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Type of rung | Perforated profile |
| Hinging | Yes |
| Material quality | Steel |
| Material | Steel |
| Cable ladder width, mm | 200 |
| Cable ladder height, mm | 100 |
| Type of side joist | Profile (open) |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Deflection (angle) | Adjustable |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | Adjustable vertical joint |
| Height | 100 mm |
| Side rail thickness | 1.2 mm |
| Material | Hot-dip galvanized |
| Width | 200 mm |