Right-side RRD adapter 200-100 h 100, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts), zinc lamellar coating
Code:
36344KZL
Code:
36344KZL
| Model | Included connector |
| Surface protection | Galvanic/electrolytic zinc plated zinc-nickel |
| Construction type | Reducing to the right |
| Width (big), mm | 200 |
| Width (small), mm | 100 |
| Material | Steel |
| Cable tray height, mm | 100 |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Mounting accessories |
| Type of accessories | Right-side adapte |
| Height | 100 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Zinc-lamellated steel |
| Width | 200 mm |