T-tapper 35x50, included with fasteners , hot galvanizing method
Code:
STS3510KHDZ
Code:
STS3510KHDZ
| Model | Included connector |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Construction type | T-piece horizontal |
| Material | Steel |
| Inner radius, mm | 150 |
| Cable tray width, mm | 100 |
| Cable tray height, mm | 35 |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | Т-branch |
| Height | 35 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Hot-dip galvanized |
| Width | 100 mm |