TS tapper-cover 600x50, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts), hot galvanizing method
Code:
37258KHDZ
Code:
37258KHDZ
| Colour | Light grey |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Height side wall, mm | 50 |
| Material | Steel |
| Tray width in horizontal direction, mm | 600 |
| Tray width in vertical direction, mm | 600 |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Material quality | Steel |
| Product type | Covers for system accessories |
| Type of accessories | Cover-branch TS |
| Height | 50 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Material | Hot-dip galvanized |
| Width | 600 mm |