Right-side RRD adapter 200-100 h 80, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts), hot galvanizing method
Code:
36405KHDZ
Code:
36405KHDZ
| Model | Included connector |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Construction type | Reducing to the right |
| Width (big), mm | 200 |
| Width (small), mm | 100 |
| Material | Steel |
| Cable tray height, mm | 80 |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Mounting accessories |
| Type of accessories | Right-side adapte |
| Height | 80 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Hot-dip galvanized |
| Width | 200 mm |