DPT T-tapper 100x50 included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts), hot galvanizing method
Code:
36122KHDZ
Code:
36122KHDZ
| Construction type | T-piece horizontal |
| Material | Steel |
| Inner radius, mm | 100 |
| Cable tray width, mm | 100 |
| Cable tray height, mm | 50 |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Model | Included connector |
| Surface protection | Hot-dip galvanized |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | Т-branch |
| Height | 50 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Hot-dip galvanized |
| Width | 100 mm |