TDS vertical side T-tapper 200x100, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts)
Code:
37174K
Code:
37174K
| Colour | Light grey |
| Height side wall, mm | 100 |
| Material | Steel |
| Tray width in horizontal direction, mm | 200 |
| Tray width in vertical direction, mm | 200 |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Material quality | Steel |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | T-branch vertical TDS |
| Height | 100 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 200 mm |