CS 45 internal vertical angle 600x100, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts)
Code:
36767K
Code:
36767K
| Model | Included connector |
| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Material thickness, mm | 0.8 |
| Deflection (angle) | 45° |
| Side wall perforation | Yes |
| Material quality | Steel |
| Material | Steel |
| Mounting perforation in bottom | Yes |
| Inner radius, mm | 150 |
| Cable tray width, mm | 600 |
| Cable tray height, mm | 100 |
| Change of direction | Vertically rising |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| With cover | No |
| Bend model | Smooth bend |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | 45º vertical inner bend |
| Height | 100 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 600 mm |