RRC adapter 100-50 h 50, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts)
Code:
36308K
Code:
36308K
| Model | Included connector |
| Surface protection | Galvanic/electrolytic zinc plated |
| Construction type | Reducing symmetrical |
| Width (big), mm | 100 |
| Width (small), mm | 50 |
| Material | Steel |
| Cable tray height, mm | 50 |
| Stainless steel, pickled | Yes |
| Wide span model | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Mounting accessories |
| Type of accessories | Central reducer |
| Height | 50 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 100 mm |