DPX X-tapper 50x35 included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts)
Code:
SXS3505K
Code:
SXS3505K
| Model | Included connector |
| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Material | Steel |
| Inner radius, mm | 150 |
| Cable tray width, mm | 50 |
| Cable tray height, mm | 35 |
| NATO-mounting holes | Yes |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | Horizontal cross |
| Height | 35 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 50 mm |