DPT T-tapper 50x35 included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts)
Code:
STS3505K
Code:
STS3505K
| Model | Included connector |
| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Construction type | T-piece horizontal |
| Material | Steel |
| Cable tray width, mm | 50 |
| Cable tray height, mm | 35 |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | Т-branch |
| Height | 35 mm |
| Thickness | 0.8 mm |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 50 mm |