| Height, mm | 450 |
| Depth, mm | 95 |
| Protection | None |
| Material housing | Plastic |
| Earth leakage switch | None |
| Handling | Portable |
| Colour | Grey |
| Number of socket outlets with protective-earth clips | 2 |
| CEE socket outlet 16 A | None |
| CEE socket outlet 32 A | None |
| CEE socket outlet 63 A | None |
| CEE socket outlet 125 A | None |
| Degree of protection (IP) | IP66 |
| Type of mains connection | Other |
| Height | 450 mm |
| Depth | 95 mm |
| Temperature of operation | +40 °С |
| Degree of protection | IP66 |
| -5°С ... +60°С | -25 °С...+40 °С |
| Temperature of dinamic operation | -25 °С...+40 °С |
| Temperature of static operation | -40 °С...+40 °С |
| Product type | Portable enclosure with window |
| Color | White |
| Width | 140 mm |