Code:
LE5004
Code:
LE5004
| Colour | Light grey |
| Model | Without connector |
| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Type of rung | Perforated profile |
| Hinging | Yes |
| Material quality | Steel |
| Material | Steel |
| Cable ladder width, mm | 400 |
| Cable ladder height, mm | 50 |
| Type of side joist | Profile (open) |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Deflection (angle) | Adjustable |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | Adjustable vertical joint |
| Height | 50 mm |
| Side rail thickness | 1.2 mm |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 400 mm |