Horizontal bend 90° 80x200 R300
Code:
LC8320
Code:
LC8320
| Colour | Light grey |
| Width branch, mm | 200 |
| Height side joist, mm | 80 |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | 90º Horizontal bend |
| Height | 80 mm |
| Side rail thickness | 1.2 mm |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 200 mm |
| 19 мм | 300 mm |