Horizontal bend 45 50x500 R600 included with fasteners (joint plates screws, nuts)
Code:
LC0565K
Code:
LC0565K
| Colour | Light grey |
| Surface protection | Sendzimir galvanized |
| Type of rung | Perforated profile |
| Width branch, mm | 500 |
| Material quality | Steel |
| Material | Steel |
| Inner radius, mm | 600 |
| Type of side joist | Profile (open) |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Height side joist, mm | 50 |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | 45º Horizontal bend |
| Material | Pre-galvanized |
| Width | 500 mm |
| Height | 50 mm |
| Side rail thickness | 1.2 mm |
| 19 мм | 600 mm |