Internal vertical angle 90° 100x200, R300, zinc lamellar coating, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts)
Code:
LH1320KZL
Code:
LH1320KZL
| Type of rung | Perforated profile |
| Cable ladder width, mm | 200 |
| Cable ladder height, mm | 100 |
| Type of side joist | Profile (open) |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | 90º vertical inner bend |
| Height | 100 mm |
| Side rail thickness | 1.2 mm |
| Material | Zinc-lamellated steel |
| Width | 200 mm |
| 19 мм | 300 mm |