T-tapper 50x300, thickness 1,5 mm, included with fasteners (joint plates GTO, screws, nuts), zinc lamellar coating
Code:
STM530KZL
Code:
STM530KZL
| Model | Included connector |
| Cable tray width, mm | 300 |
| Cable tray height, mm | 50 |
| Material | Steel |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | System accessories |
| Type of accessories | Т-branch |
| Height | 50 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Material | Zinc-lamellated steel |
| Width | 300 mm |