Non Perforated Straight Element 100х500х3000, thickness 2mm, aluminum
Code:
ANH301050
Code:
ANH301050
| Colour | Grey |
| Width, mm | 500 |
| Model | Integrated connector |
| Height, mm | 100 |
| Surface protection | Untreated |
| Material thickness, mm | 2 |
| Side wall perforation | No |
| Material quality | Aluminium |
| Length, mm | 3000 |
| Material | Aluminium |
| Mounting perforation in bottom | No |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Non perforated straight elements |
| Length | 3000 mm |
| Width | 500 mm |
| Height | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Type | Metal sheet trays - " S5 Combitech" |
| Thickness | 2.0 mm |