| Colour | Grey |
| Width, mm | 600 |
| Model | Integrated connector |
| Height, mm | 80 |
| Surface protection | Untreated |
| Material thickness, mm | 2 |
| Side wall perforation | No |
| Material quality | Aluminium |
| Length, mm | 3000 |
| Material | Aluminium |
| Mounting perforation in bottom | No |
| Suitable for circuit integrity | Yes |
| Product type | Non perforated straight elements |
| Length | 3000 mm |
| Width | 600 mm |
| Height | 80 mm |
| Material | Aluminium |
| Type | Metal sheet trays - " S5 Combitech" |
| Thickness | 2.0 mm |