| Colour | White |
| Model | Roller shape |
| Length, mm | 1500 |
| Material | Plastic |
| With label space | Yes |
| Imprint | None |
| Transparent | No |
| Mounting method | Other |
| Width, mm | 12 |
| Type | Thin-walled |
| Cable diameter, mm | 3.0...7.2 |
| Product type | Printers and accessories |
| Color | White |
| Application | Wire and cable markers |
| Length | 1.5 m |
| Height | 12 mm |
| Cable OD | 3.0..7.2 mm |
| Mounting type | Heat-shrink |
| Material | PVC |
| от -25°С до +60°С | –40°С … +125°С |