| Mounting method | Stick |
| Colour | White |
| Model | Card shape |
| Length, mm | 150 |
| Material | Plastic |
| With label space | Yes |
| Imprint | None |
| Transparent | Yes |
| Width, mm | 25 |
| Type | Thin-walled |
| Cable diameter, mm | 13...34 |
| Toothing | None |
| Product type | Laser printer marking |
| Application | Wire and cable markers |
| Length | 150 mm |
| Color | White / Transparent |
| Mounting type | Glue film |
| Cable OD | 13…34 mm |
| Width | 25 mm |
| Material | PVC |
| от -25°С до +60°С | –40°С … +150°С |
| Labels per sheet | 7 |