| Model | Fire protection foam |
| Volume, kg | 0.5 |
| Type of delivery | Cartridge |
| Filling quantity, ml | 330 |
| Filling depth | 100/150/200/300 mm |
| Filling depth | 100 mm |
| Product type | 2 component foam |
| Fire resistance | IET90/120/180/240 |
| Fire resistance | IET30 |
| Model | Fire protection foam |
| Volume, kg | 0.5 |
| Type of delivery | Cartridge |
| Filling quantity, ml | 330 |
| Filling depth | 100/150/200/300 mm |
| Filling depth | 100 mm |
| Product type | 2 component foam |
| Fire resistance | IET90/120/180/240 |
| Fire resistance | IET30 |